День пам’яті та перемоги

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

13 травня 2024

08 травня 2024


Битва за Україну. День вісімсот п’ятий

Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Посли ЄС схвалили надсилання доходів від активів РФ на потреби України


Посол України в Нідерландах вшанував пам'ять загиблих у Другій світовій війні

У День пам’яті та примирення посол України в Нідерландах Олександр Карасевич разом з мером міста Лейсден Герольфом Бауместером вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні у меморіальному комплексі Рустхоф.


Росіяни образили пам'ять усіх загиблих у боротьбі з нацизмом - Україна в ОБСЄ

Російське суспільство, інфіковане ксенофобією та шовінізмом, перетворило гасло "ніколи більше" на "можемо повторити", тим самим образивши пам'ять усіх, хто віддав своє життя у боротьбі з нацизмом.


Зеленський вручив нагороди військовим у День пам’яті та перемоги над нацизмом

У Києві на території Національного музею історії України у Другій світовій війні Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом.

25 травня 2023


У Молдові хочуть скасувати День перемоги 9 травня - в парламенті зареєстрували законопроєкт

У Молдові депутати від партії «Дія та солідарність» (PAS) зареєстрували в парламенті законопроект про перейменування Дня перемоги 9 травня на День пам'яті, який відзначатиметься 8 травня.

10 травня 2023

09 травня 2023

08 травня 2023


Львів'яни висадили «Дерево пам’яті» на території колишнього концтабору

У Львові відзначили День пам'яті та примирення, висадивши біля Пам'ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг-328» калину, як символ пам’яті за всіма загиблими у Другій світовій війні.


Зеленський: Ми будемо пам’ятати кожну державу, яка стала у боротьбі за свободу разом із нами

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що згадуючи сьогодні про перемогу над нацизмом, ми усі чекаємо День перемоги України, і завжди будемо пам’ятати кожну державу і кожен народ, які стали в боротьбі за свободу разом із нами.


Шмигаль - у День пам'яті та примирення: Україна та світ знають ціну миру

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що радянський режим, який разом із нацистським розв'язав найкривавішу війну у світу, продовжив існувати та привласнив собі заслугу перемоги, а на зернах радянської ідеології у росії визрів рашизм.

28 лютого 2023

10 травня 2022

09 травня 2022

08 травня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-