Баулін сам вирішить, чи лишатися на посаді голови КСУ

Баулін сам вирішить, чи лишатися на посаді голови КСУ

Укрінформ
Виконуючий обов'язки голови Конституційного суду України Юрій Баулін до 20 травня має розглянути заяву чотирьох суддів, у якій вони ініціювали проведення спеціального пленарного засідання з обрання голови суду.

Про це повідомила у коментарі Укрінформу керівник прес-служби суду Наталія Муха.

"Відповідно до Регламенту Конституційного суду, у разі ініціювання суддями проведення засідання з обрання голови, виконуючий обов’язки голови або голова суду приймає рішення протягом двох тижнів", - зазначила вона.

Прес-секретар уточнила, що судді написали заяву на ім’я в.о. голови суду 27 квітня, а в Секретаріаті суду її зареєстрували 28 числа. Тому Баулін має ухвалити рішення до 20 травня.

Повідомлення про дату проведення спеціального пленарного засідання КСУ з'явиться на сайті суду.

Нагадаємо, четверо суддів КСУ - Микола Мельник, Сергій Сас, Ігор Сліденко та Станіслав Шевчук написали звернення до в.о. голови суду Бауліна з проханням провести спеціальне пленарне засідання з питання обрання голови суду.

Ініціатори пояснюють необхідність проведення такого засідання закінченням 18 березня 2017 року терміну перебування на посаді голови КСУ Юрія Бауліна. Відтак посада голови вакантна з 19 березня.

Як відомо, з 20 березня Баулін виконує обов'язки голови КСУ як старший суддя за віком.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-