Для початкової школи необхідно перенавчити 22 тисячі вчителів - Гриневич

Для початкової школи необхідно перенавчити 22 тисячі вчителів - Гриневич

1274
Ukrinform
Для впровадження інтегрованого підходу в навчанні, який передбачено концепцією нової української школи, потрібно перенавчити 22 тисячі вчителів початкової школи.

Про це в ефірі 5 каналу заявила міністр освіти та науки Лілія Гриневич. 

"Я сподіваюся, що нам вдасться запустити цей процес в початковій школі і далі потроху рухатися в 2018-2019 навчальному році. Зараз ми будемо апробувати, пілотувати нові програми, ми збираємося наприкінці травня представляти новий стандарт початкової школи, і там буде презентований саме інтегрований підхід. Для того, щоб цей інтегрований підхід торкнувся всіх дітей в першому класі в 2018-2019 році, нам треба перенавчити 22 тисячі вчителів", - сказала Гриневич

За її словами, запровадження інтегрованого підходу в навчанні сприятиме формуванню у дітей цілісної картини світу. 

Зазначається, що концепція нової української школи передбачає не просто певний об'єм знань, а формування навичок користуватися ними в повсякденному та професійному житті,  а також формування цінностей.

Крім того, паралельно з цим процесом осучаснення та розвантаження від зайвого матеріалу пройдуть програми інших класів. Уже було проведено обговорення та зміни існуючих програм 1-4 класу. Також у березні пройшло обговорення оновлених навчальних програм для 5-9 класів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-