Постанову про скасування абонплати за газ таки опублікували

Постанову про скасування абонплати за газ таки опублікували

Укрінформ
В "Урядовому кур'єрі" офіційно опубліковане рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яким скасовано 46 постанов про встановлення тарифів на транспортування природного газу. 

З публікацією можна ознайомитися на інтернет-версії видання.

"Надруковано постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) №449 від 10 квітня 2017 року «Про скасування деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетикита комунальних послуг». Цією постановою НКРЕКП скасував 46 своїх постанов, які встановлюють тарифи на послуги транспортування природного газу для споживачів України для точок входу і точок виходу для ПАТ «Укртрансгаз» та регіональних облгазів, прийнятих 28 березня 2017 року", - повідомляє "Урядовий кур'єр".

Постанова НКРЕКП №449 набирає чинності наступного дня після опублікування, тобто 28 квітня 2017 року. 

Нагадаємо, НКРЕКП не опублікувала постанову, якою скасовується абонплата за газ, у 15-денний термін, відведений законодавством.

Відповідно до закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", рішення Регулятора, що мають ознаки регуляторних актів, а також рішення з питань встановлення тарифів на товари (послуги) суб’єктів природних монополій, цін (тарифів) для населення (якщо відповідні повноваження щодо встановлення цін (тарифів) надані спеціальними законами) набирають чинності з дня, наступного за днем їх опублікування в офіційному друкованому виданні - газеті "Урядовий кур’єр", якщо більш пізній строк набрання ними чинності не встановлено самим рішенням, але не раніше дня офіційного опублікування рішення. Рішення підлягає опублікуванню у 15-денний строк з дня його прийняття.

Водночас, станом на 25 квітня, коли спливав 15-денний термін, текст постанови був оприлюднений лише на сайті НКРЕКП та відсутній у законодавчій базі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-