В Україні пройде Тиждень імунізації

В Україні пройде Тиждень імунізації

1127
Ukrinform
Із 24 квітня по 30 квітня в Україні пройде щорічний Тиждень імунізації. Почнеться подія з ранкової зарядки, яку проведуть найкращі тренери кафедри здоров'я, фітнесу та рекреації Університету фізичного виховання і спорту.

Про це повідомляється на сторінці події у Фейсбуці

"24 квітня 2017 року у Києві відбудеться флешмоб «Ранкова зарядка». Захід проводиться в рамках всеукраїнського флешмобу на підтримку Українського тижня імунізації та організований за ініціативи ГО "Батьки за вакцинацію" за підтримки ВООЗ та Ротарі в Україні", - йдеться у повідомленні.

Флешмоб «Ранкова зарядка» пройде у понеділок з 8.45 год. до 10.00 год. на Троїцькій площі біля НСК «Олімпійський». 

Мета акції – привернути увагу батьків та дітей до теми вакцинації, як одного з напрямів профілактики інфекційних захворювань та збереження здоров’я нації.

Наступного тижня медичні працівники та національні тренери з питань імунопрофілактики поширюватимуть інформацію про вакцинацію дітей та профілактику захворювань, які можуть бути попереджені щепленням.

Під час тижня імунізації батьки можуть проконсультуватися з педіатрами щодо вакцинації, а також відбудеться зустріч батьків з відомим дитячим лікарем Євгеном Комаровським. 

Європейський тиждень імунізації (ЄТІ) відзначається в усіх країнах Європейського регіону. У 2017 році основна увага буде присвячена перевагам і необхідності імунізації на кожному етапі життя. 

В Україні, за ініціативи ВООЗ, Європейський тиждень імунізації проводиться щорічно, починаючи з 2005 року.

Імунізація - це процес, завдяки якому людина набуває імунітет, або стає несприйнятливою до інфекційних хвороб, зазвичай, шляхом введення вакцини. Вакцини стимулюють власну імунну систему організму до захисту людини від відповідної інфекції або хвороби. В Україні з п'ятьох дітей лише одна вчасно щеплена, має достатній імунітет, аби протистояти смертельним хворобам (кiр, дифтерія, правець, поліомієліт та інші).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-