З початку війни на Донбасі від мін загинули 42 дитини

З початку війни на Донбасі від мін загинули 42 дитини

965
Ukrinform
З початку війни на Донбасі від мін у районі конфлікту загинуло 42 дитини, ще 109 - отримали поранення.

Про це повідомляє DW.

"За час проведення АТО групами розмінування інженерних підрозділів Збройних сил України виявлено, вилучено та знешкоджено майже 150 тисяч вибухонебезпечних предметів, очищено 3000 гектарів територій", - повідомив начальник координаційної групи з протимінної діяльності штабу АТО Сергій Зубаревський. За його словами, у 2017 році від вибухонебезпечних предметів буде очищено ще понад 1000 гектарів.

Своєю чергою, заступник начальника головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області Андрій Даник зауважив, що групи розмінування його відомства знешкодили понад 10,6 тисячі вибухонебезпечних предметів. Напередодні поминальних днів сапери ДСНС України основну увагу приділяли розмінуванню кладовищ.

Водночас менеджер з операцій представництва неурядової міжнародної організації Halo Trust в Україні Ніколас Торбет повідомив, що їхня організація здійснила роботи в 15 районах Донецької й Луганської областей поза межами буферної зони. Протягом 2017 року Halo планує продовжити суцільне розмінування інших найнебезпечніших для населення ділянок Донбасу.

Для цілковитого очищення території Донбасу від вибухонебезпечних предметів потрібно від 10 до 15 років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-