2,5 тисячі сакур для України: посол Японії і глава МІП посадили дерево у дворі Укрінформу

2,5 тисячі сакур для України: посол Японії і глава МІП посадили дерево у дворі Укрінформу

Фото, відео
2690
Ukrinform
Посольство Японії в Україні розпочинає кампанію із висадження сакури на всій території нашої держави, щоб якомога більше українців мали змогу насолодитися красою цих дерев.

Про це на прес-конференції в Укрінформі повідомив Надзвичайний та Повноважний посол Японії в Україні Шігекі Сумі.

Презентація кампанії Посольства Японії в Україні "2500 сакур" в Укрінформі. Фото: Олена Худякова

«Ми висадимо ці дерева, а потім щороку будемо згадувати про те, як пройшов Рік Японії в Україні», - сказав Шігекі Сумі, зауваживши, що сакура є символом його держави.

За його словами, починаючи з квітня буде висаджено дерева у понад 20 містах України, в тому числі Києві, Львові, Одесі тощо. Акція здійснюватиметься за підтримки та у тісній співпраці із компанією JTI Україна та місцевими органами влади за участю глави японської дипмісії та міських голів.

Шігекі Сумі зазначив, що посольство Японії отримує від українців багато звернень із пропозицією самостійно висадити дерева сакури. "Я сподіваюся, що багато людей зацікавляться цією кампанією та до кінця року в Україні висадять 2500 сакур", - сказав посол.

Одразу після презентації учасники заходу, серед яких і міністр інформаційної політики Юрій Стець, висадили сакуру у дворі Укрінформу.

У дворику Укрінформу висадили сакуру. Фото: Олена Худякова

"Це висадження дерева для мене важливе. Воно означає контакт, дотик, це - можливість поспілкуватися не тільки офіційно, у піджаках та краватках. Це той діалог, який у нас відбувається із високоповажним паном послом, коли ми спілкуємося поза камерами, поза офіційними заходами. Він набагато легший та щирий. Саме у таких діалогах починається дружба", - сказав Стець.

Варто зауважити, що цьогоріч виповнюється 25 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. 2017-й оголошено Роком Японії в Україні.

Фото Альони Худякової / Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>