МОЗ оприлюднив ціни на препарати програми "Доступні ліки" - 03.04.2017 22:24 — Новини Укрінформ
МОЗ оприлюднив ціни на препарати програми "Доступні ліки"

МОЗ оприлюднив ціни на препарати програми "Доступні ліки"

11744
Ukrinform
Міністерство охорони здоров'я оприлюднило Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню згідно з програмою "Доступні ліки".

Відповідний наказ та перелік оприлюднені на сайті Міністерства охорони здоров'я.

"З метою інформування суб’єктів ринку, що беруть участь у програмі відшкодування лікарських засобів, призначених для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми, Міністерство охорони здоров'я України розміщує  Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, затверджений наказом МОЗ України від 3 квітня 2017 року № 360, із зазначенням розміру відшкодування та суми доплати (за наявності) щодо кожного торгового найменування лікарського засобу, який бере участь у програмі відшкодування", - йдеться у повідомленні.

Всього в переліку 157 препаратів за міжнародною непатентованою назвою та торгівельними марками. У реєстрі вказані форма випуску, дозування та кількість одиниць в упаковці для кожного лікарського засобу, а також строк реєстрації препарату. Крім того, оприлюднені оптово-відпускна і роздрібна ціна кожного препарату, розмір відшкодування добової дози і розмір відшкодування упаковки препарату, а також сума доплати у тих випадках, коли вона необхідна.

Серед виробників лікарських засобів представлені фармацевтичні виробники України, Словенії, Німеччини, Угорщини, Індії, Туреччини, Ізраїля, Греції, Франції, Мальти, Польщі, Іспанії, Ірландії, Фінляндії.

З повним Реєстром лікарських засобів, що беруть участь в програмі "Доступні ліки", можна ознайомитися на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Як повідомляв Укрінформ, 1 квітня в Україні розпочалася програма "Доступні ліки", яка передбачає відшкодування лікарських засобів пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом 2 типу та бронхіальною астмою. Уряд виділив на реалізацію програми 500 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>