Абонплата за газ не збільшить суми в платіжках - Рева

Абонплата за газ не збільшить суми в платіжках - Рева

Укрінформ
Після того, як Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) впровадила щомісячну абонплату за газ, для українців ціна на газ у платіжках не буде підвищена.

Про це у коментарі журналістам заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сама сума, яку ви сьогодні платите за газ, не змінюється після ухвалення цього рішення Національної комісії (НКРЕКП - ред.)», - сказав Рева.

Він пояснив, що транспортування газу сьогодні є складовою в загальній сумі у платіжці. За словами Реви, якщо говорити про зміни, які ухвалила НКРЕКП, то в межах загальної ціни на газ сума, яка стосується транспортування газу, просто буде виокремлюватися, але якщо скласти цю суму з вартістю газу як товару, то ця ціна - 6879 грн за тисячу кубометрів - залишатиметься незмінною.

«Тому жодних змін для людей в сумі оплати за газ не буде. Просто ці кошти, які вона платить, вони будуть розщеплюватися відповідно до того рішення, яке прийняла НКРЕКП», - зазначив Рева.

Як повідомлялося, 28 березня НКРЕКП затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання, яку з 1 квітня сплачуватимуть споживачі щомісяця незалежно від фактичного обсягу споживання. Абонплата нараховуватиметься на підставі приєднаної потужності кожного споживача (відповідно до типу газового лічильника).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-