Діаспора в Канаді проти законопроекту про подвійне громадянство

Діаспора в Канаді проти законопроекту про подвійне громадянство

Документ
Укрінформ
Конгрес українців Канади звернувся до Президента України Петра Порошенка із закликом провести громадські слухання стосовно поданого ним законопроекту, що передбачає позбавлення українського громадянства тих осіб, які мають паспорт іншої країни.

Лист із цим закликом на ім’я президента України надіслав президент Конгресу українців Канади Павло Грод, передає кореспондент Укрінформу.

«Конгрес українців Канади підтримує і долучається до заклику Світового конгресу українців, надісланий Вам 16 березня, щодо призначення публічних слухань для грунтовного обговорення на відповідному державному рівні Проекту Закону за участі експерті та громадянського суспільства в Україні і діаспорі», - йдеться у тексті листа.

На переконання Грода, пропонований законопроект «може мати ряд негативних наслідків для великої частини української діаспори».

«Законопроект викликав чимало запитань і зауважень в українській громаді Канади», - зазначив він.

Нагадаємо: Президент України Петро Порошенко 13 березня вніс до Верховної Ради законопроект №6175 Про ‎внесення змін до Закону України «Про громадянство України». Він передбачає, що особа, яка добровільно набула іноземного громадянства, буде вважатися такою, яка підпадає під дію вимоги щодо припинення українського громадянства.

Раніше проти його ухвалення у чинній редакції виступили у Світовому конгресі українців та інших організаціях діаспори.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-