SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Порошенко про бійню під Радою: Політиканів совість не гризе - 27.03.2017 12:53 — Новини Укрінформ
Порошенко про бійню під Радою: Політиканів совість не гризе

Порошенко про бійню під Радою: Політиканів совість не гризе

1313
Ukrinform
Ніхто з політиканів, які задурили людей та спричинили заворушення під стінами парламенту 31 серпня 2015 року, не відчуває докорів сумління з приводу загибелі чотирьох нацгвардійців.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко на заходах з нагоди третьої річниці з дня створення Національної гвардії України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Як це не прикро, але мушу згадати, - бо ж з пісні слів не викинеш, - що чотири солдати Національної гвардії загинули 31 серпня 2015 року не на фронті, де ворог очевидний та зрозумілий. Загинули під стінами Верховної Ради, на Площі Конституції, де їх убили гранатами задурені політиканами люди, які називали себе “патріотами”. Суд над цими виконавцями вже йде. А щодо політиканів, на жаль, вони себе цілком комфортно почувають, миготять на телеекранах та співають у хорі дострокових виборів”, - сказав він.

Участь Президента в урочистих заходах з нагоди 3-ї річниці з дня створення Національної гвардії України. Фото: president.gov.ua


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-