На Чонгарі сьогодні відкриють телевізійну вежу

На Чонгарі сьогодні відкриють телевізійну вежу

Укрінформ
Сьогодні, в п'ятницю, на Чонгарі відкриють телекомунікаційну вежу, яке вестиме мовлення на окупований Крим.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

"17 березня відкриваємо 150-метрову вежу, яка дає сигнал на територію окупованого Криму", - зазначив херсонський губернатор.

У відкритті візьмуть участь міністр інформаційної політики України Юрій Стець, міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко та голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Після цього делегація відвідає КПВВ “Чонгар”, де спільно з представниками прикордонної і митної служб огляне прилеглі території, “сервісну зону” та КПВВ.

Як повідомив 25 січня член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський повідомив про закінчення монтажу телевежі. Термін її будівництва склав близько двох місяців, ще дев'ять місяців зайняли роботи щодо прорахунку і міжнародної координації радіочастот, відведення земельної ділянки, проведення конкурсу на радіочастоти.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 27 грудня 2016 року видала ліцензії чотирьом радіостанціям, які зможуть вести мовлення на Крим. Ними стали Українське радіо (суспільне мовлення), місцева херсонська радіостанція, кримськотатарське радіо «Meydan», «Радіо кримських громад».

Ліцензію для мовлення Радіо Крим.Реаліі в FM-діапазоні на частоті 105.9 на територію Криму отримала громадська організація «Радіо кримських громад».

Мовлення в FM-діапазоні охопить Джанкойський і Красноперекопський райони, частково - Сімферопольський район Криму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-