Профспілку НСТУ попередили про скорочення працівників

Профспілку НСТУ попередили про скорочення працівників

1915
Ukrinform
В.о. голови правління публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія» Ганна Бичок повідомила профспілкову організацію НСТУ про скорочення працівників.

Про це вона заявила в інтерв’ю сайту «Суспільне мовлення». 

«22 лютого 2017 року підписаний наказ про скорочення штату ПАТ «НСТУ» у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці. Відповідно до вимог Кодексу законів про працю профспілкова  організація попереджається за три місяці до дати звільнення працівників, а власне працівників попереджає адміністрація не пізніше ніж за два місяці до дати звільнення», – підкреслила Бичок.

За її словами, одночасно з попередженням про звільнення у зв’язку зі змінами в організації виробництва працівникові обов’язково пропонуються інші наявні вакантні посади.

Наразі у новоствореній НСТУ у команді менеджерів працюють заступники генерального директора Національної телекомпанії України.

"У чинному штатному розписі залишилися посади  заступників генерального директора та радник генерального директора (звісно НТКУ, яка 19 січня 2017 року припинила свою діяльність) та всі ці посади зайняті працівниками", – повідомила Бичок.

Вона пояснила, що члени правління не призначаються, а відповідно до вимог спеціального закону про створення суспільного мовлення в Україні та Статуту ПАТ «НСТУ» обираються на конкурсних умовах.

"Наглядова рада констатує, що тимчасово виконуючі обов’язки члени правління не призначаються, оскільки така форма призначення суперечить чинному законодавству. Члени правління будуть вибрані на конкурсних умовах за поданням обраного голови правління Наглядовою радою. Це має відбутися у квітні", – зазначила Бичок.  

Як відомо, 18 січня 2017 року голова Держкомтелерадіо, голова Комісії з перетворення НТКУ у ПАТ "НСТУ" Олег Наливайко призначив тимчасово виконуючою обов’язки голови правління НСТУ заступника голови Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ "НСТУ", заступника гендиректора з фінансово-економічних питань, державних закупівель та матеріально-технічного забезпечення НТКУ Ганну Бичок. Вона є тимчасово керуючою ПАТ "НСТУ" до обрання голови правління Наглядовою радою НСТУ. 19 січня 2017 року публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» зареєстровано як юридичну особу і припинено юридичну особу НТКУ.

З дня реєстрації ПАТ "НСТУ" наглядова рада вступила у свої повноваження. Згідно з законом, строк повноважень членів наглядової ради НСТУ становить чотири роки. Наглядова рада НСТУ працює на громадських засадах. Відповідно до закону про суспільне мовлення вона здійснює нагляд за діяльністю суспільного мовника та має визначити основні напрями діяльності НСТУ, призначити п’ять членів редакційної ради НСТУ, обрати на конкурсних засадах на чотири роки голову правління НСТУ та, за його поданням, членів правління, встановити умови та розмір оплати праці працівників НСТУ тощо.

Наглядова рада ПАТ "НСТУ" проведе конкурс на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ "НСТУ" не пізніше 13 квітня 2017 року. Претенденти на посаду голови правління НСТУ можуть подавати документи до 16 березня.ᄁᄅ块ᅧ貌ﷀ趍

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-