Відома польська газета вийшла з додатком українською

Відома польська газета вийшла з додатком українською

Фото
Укрінформ
Відома польська газета, яка спеціалізується в економічній тематиці, Dziennik Gazeta Prawna вийшла у вівторок з додатком українською мовою.

У спеціальному додатку під назвою “Безпечне і легальне працевлаштування в Польщі. На яких умовах?” міститься детальна інформація для трудових мігрантів з України, інформує власний кореспондент Укрінформу.

У додатку є основна інформація, починаючи від отримання польської візи в Україні і завершуючи базовими правами українців у Польщі. Автори видання пишуть, зокрема, про те, на що потрібно звернути увагу при підписанні угоди з посередниками на подальше працевлаштування в РП, якою є мінімальна зарплата в Польщі, чи варто українцям побоюватися перевірок державної інспекції праці. Крім того, в газеті інформується, яким чином українські заробітчани повинні діяти у випадку, якщо їх незаконно звільнили з роботи чи не виплатили зарплату, або у випадку, якщо вони стали жертвами торгівлі людьми. Українців також детально інформують щодо процедур продовження дозвільних документів на перебування в Польщі.

Як інформувало агентство, у медіапросторі Польщі все частіше звертають увагу на значну кількість українців, які прибувають на заробітки до Польщі. Відтак, організовуються спеціальні рекламні кампанії, спрямовані виключно на громадян України. Зокрема, віднедавна по всіх польських телеканалах рекламується пакет відомого польського оператора мобільного зв'язку Play із дешевими дзвінками в Україну. Музичний супровід реклами - пісня “Там, де нас нема” “Океану Ельзи”.

За інформацією МЗС Польщі, торік польські консульські установи видали в Україні 1,2 млн віз, з яких 650 тис. - робочі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-