Мінсоцполітики зробило крок до вдосконалення пенсійної системи

Мінсоцполітики зробило крок до вдосконалення пенсійної системи

Укрінформ
Міністерство соціальної політики і компанія „DAI Global LLS”  підписали Протокол про співпрацю щодо Проекту Місії USAID в Україні „Трансформація фінансового сектору в Україні” (FST).

Як інформує прес-служба відомства, свої підписи під документом поставили міністр соціальної політики Андрій Рева та керівник Проекту USAID „Трансформація фінансового сектору” Роберт Бонд.

«У Мінсоцполітики 16 лютого відбулося підписання Протоколу про співпрацю між Міністерством соціальної політики України та компанією „DAI Global LLS” щодо Проекту Місії USAID в Україні „Трансформація фінансового сектору в Україні” (FST)», - йдеться у повідомленні.

Як зазначають у USAID, проект FST має на меті продовжити займатися фіскальними питаннями у солідарній пенсійній системі, оцінювати можливість переходу на обов'язкову накопичувальну пенсійну систему, аналізувати та надавати підтримку у прийнятті нового законодавства з недержавного пенсійного забезпечення тощо.

Рева привітав учасників зібрання з підписанням Протоколу і наголосив, що удосконалення пенсійної системи - одне з нагальних завдань, що стоїть перед Україною.

Міністр також зазначив, що уряд ставить своїм завданням створення справедливої системи пенсійного страхування, яка передбачає розширення охоплення пенсійним страхуванням зайнятого населення, модернізацію пенсійного забезпечення військовослужбовців та справедливі підходи до обчислення та виплати пенсій залежно від сплачених внесків.

«Впевнений, що реалізація проекту FST сприятиме у повній мірі здійсненню ефективної пенсійної реформи в Україні. Від імені Мінсоцполітики і від себе особисто підтверджую зацікавленість та готовність в умовах проведення широкомасштабних реформ спиратися на міжнародні стандарти, технічну і експертну допомогу Агентства США з міжнародного розвитку», - підкреслив Рева.

Протокол про співпрацю між Мінсоцполітики та компанією „DAI Global LLS” щодо Проекту Місії USAID в Україні „Трансформація фінансового сектору в Україні” набирає чинності з дня його підписання сторонами та діє до 27 грудня 2020 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-