Нацрада затвердила програмні послуги для семи областей і Криму

Нацрада затвердила програмні послуги для семи областей і Криму

Укрінформ
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення затвердила на своєму засіданні 15 грудня  перелік програм універсальної програмної послуги (УПП) для населених пунктів Донецької, Луганської, Одеської, Харківської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей і Автономної Республіки Крим.

Про це повідомляє прес-служба Національної ради.

"Рішення Національної ради набувають чинності з 1 січня 2017 року. Вони ухвалені на виконання Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги)", відповідно до якого до складу УПП входять телерадіопрограми Національної суспільної телерадіокомпанії України, телерадіоорганізацій місцевої і регіональної категорій мовлення, що здійснюють мовлення в межах не більше як однієї області, і Парламентського телеканалу "Рада", - йдеться в повідомленні.

Також регулятор вніс зміни до свого рішення від 24.11.2016 № 2473 "Про затвердження Переліків програм універсальної програмної послуги для 24 областей України та АР Крим" у частині програм УПП для території Донецької області.

Із переліками УПП незабаром можна буде ознайомитися на сайті Національної ради. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-