Російська мова посольства України в Нідерландах принижує державу - радник голови СБУ

Російська мова посольства України в Нідерландах принижує державу - радник голови СБУ

2242
Ukrinform
У Посольстві України в Нідерландах працюють російськомовні дипломати, що може значно впливати на ефективне представлення Української держави перед нідерландцями.

Про це заявив під час науково-практичної конференції "Національний інформаційний простір у протидії російській агресії” в НСЖУ у Києві радник голови СБ України, секретар громадської ради з питань оновлення Служби безпеки України Ярослав Антоняк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Коли наші представники були в українському посольстві у Нідерландах, то що ви думаєте, там на внутрішній нараді (щодо референдуму по Асоціації — ред.) хоч хтось говорить українською мовою? Жодна особа, яка б на внутрішній нараді спілкувалася українською мовою. Як вони можуть репрезентувати нас голландському народу?”, - заявив Антоняк.

За його словами, важливу роль у переконанні жителів Нідерландів проголосувати за ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС відіграли українська діаспора, студентство, які підключилися в останні тижні. Великою мірою саме завдяки цьому був отриманий сприятливий результат у великих містах.

При цьому, як переконаний Антоняк, Україна сьогодні практично одна протистоїть інформаційній агресії з боку РФ. “Яскравим прикладом цього став референдум у Нідерландах, його результати”, - додав він.

Фото: venividi.ru

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-