Київські студенти під посольством Нідерландів вимагали ратифікувати асоціацію з ЄС

Київські студенти під посольством Нідерландів вимагали ратифікувати асоціацію з ЄС

Фото
1242
Ukrinform
Більш як 50 студентів столичних вишів у рамках громадської кампанії "Молодь за Європу" прийшли до посольства Королівства Нідерландів з вимогою до влади Нідерландів ратифікувати угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Про це повідомляють координатори акції у Фейсбуці.

"Ми студенти, молодь, ми рушійна сила і ми зібрались сьогодні висловити нашу незгоду з рішенням пана Марка Рютте (прем'єр-міністра Нідерландів - ред.) не підписувати договір про асоціацію між Україною та ЄС. Наша вимога проста: Рютте! Підпиши! В рамках акції ми також намалювали перед входом у посольство імпровізовану мапу України. Небажання підписати асоціацію можна порівняти лише з брутальним розтоптуванням наших мрій і сподівань, нашого майбутнього, нашої країни. Ми хочемо, щоб уряд Нідерландів та працівники дипломатичної місії відчули свою відповідальність за ті наслідки які можуть наступити для нас, для молоді, у разі непідписання угоди", - зазначив один із координаторів кампанії Рустам Савранський.

За його словами, через працівників консульства студенти звернулися до уряду Королівства Нідерланди із закликом ратифікувати угоду.

"Не топчіть наші мрії і сподівання, ми більше трьох років йшли до підписання цієї угоди, і зараз від вас залежить, чи будемо ми мати європейське майбутнє, чи опинимось над прірвою невизначеності", - наголосив Савранський.

Громадянська кампанія "Молодь за Європу" стартувала 24 жовтня 2016 року і передбачає ряд заходів, спрямованих на привернення суспільної уваги та тиску на урядовців Нідерландів. Мета кампанії, як зазначають її координатори, - підписання урядом Королівства Нідерланди Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Як повідомляв Укрінформ, політичну частину угоди про асоціацію між Україною та ЄС було підписано 21 березня 2014 року, економічну - 27 червня 2014 року. Верховна Рада ратифікувала угоду синхронно з Європейським парламентом 16 вересня 2014 року.

Наразі угоду ратифікували 27 країн-членів Євросоюзу, проте найбільш проблемною залишається ратифікація документа Нідерландами. Парламент королівства дав згоду на ратифікацію угоди 7 липня 2015 року. Водночас чинне законодавство Нідерландів передбачає, що більшість законів мають бути виставлені на консультативний референдум. У квітні цього року такий референдум відбувся, і більшість громадян Королівства Нідерланди висловилися проти ратифікації угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Студенти акція

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>