Українці проти оголошенння війни Росії

Українці проти оголошенння війни Росії

Опитування
1236
Укрінформ
Українці не налаштовані на оголошення війни Російській Федерації.

Такі дані опитування, проведеного компанією TNS Ukraine на замовлення ІСП в рамках проекту "Аудит зовнішньої політики України", на прес-конференції у середу оприлюднила директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"За те, щоб оголосити війну Росії, висловилося лише 2, 2% опитаних. З цього ми можемо зробити висновок, що українці наразі на війну (з РФ - ред.) не налаштовані", - сказала Гетьманчук.

За її словами, за те, щоб Україна стала мостом налагодження діалогу між Росією і Заходом, висловилося 8, 6 % опитаних.

"Ідею співпраці із країнами - сусідами України для протидії російської агресії підтримали 26,7% респондентів", - наголосила Гетьманчук.

Натомість, лише 10,4 % опитаних висловилися за повернення до співпраці з Росією навіть ціною національних інтересів України (найбільше на Сході - 18, 6%; найменше - на Заході - 1,7%).

Опитування було проведене TNS Ukraine в межах проекту TNS On-line Track на замовлення ІСП з 16 по 25 серпня 2016 року методом онлайн - опитування серед міського населення віком від 18 до 55 років. Опитування здійснене по всій території України, окрім АР Крим. В опитуванні взяла участь 1 тисяча респондентів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-