Київський оператор віддав канал зв'язку терористам

Київський оператор віддав канал зв'язку терористам

Фото
1408
Укрінформ
Співробітники Служби безпеки викрили у Києві механізм надання керівниками одного з операторів телекомунікацій магістральних каналів зв’язку в користування представникам т.зв. "Міністерства зв'язку "ЛНР". 

Про це інформує прес-центр СБУ.

"Правоохоронці задокументували передачу приватній особі у безоплатне користування сегменту мережі оператора, яка залишилася на тимчасово окупованій терористами території Луганщини. За "збігом обставин" цей чоловік виявився керівником незаконного оператора стільникового зв’язку терористів "Луганські комунікації". Саме "Лугаком" використовував волоконно-оптичні лінії зв’язку для власних потреб", - йдеться у повідомленні.

Співробітники спецслужби встановили, що управління сегментом мережі у т.зв. "ЛНР" здійснювалося з техмайданчика українського оператора.

Під час обшуків у офісах оператора в Києві та Харкові та за місцем проживання топ-менеджерів правоохоронці виявили оригінали договорів, які підтверджують домовленості керівництва української телекомунікаційної компанії із представниками незаконного оператора стільникового зв’язку "Лугакома". У них, зокрема, "прописані" зобов’язання із  безперебійного функціонування мережевого обладнання та охорони технічних приміщень. У зловмисників також вилучено понад 320 тисяч доларів США, один мільйон гривень та понад п’ять кілограмів золота у злитках.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110  та ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Фото: СБУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-