На Запоріжжі викрили конверт зі 123 мільйонним обігом - 28.07.2016 17:55 — Новини Укрінформ
На Запоріжжі викрили конверт зі 123 мільйонним обігом

На Запоріжжі викрили конверт зі 123 мільйонним обігом

814
Ukrinform
Працівниками податкової міліції Запорізької області припинено діяльність конвертаційного центру.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

«Викрито групу осіб, які без наміру здійснення господарської діяльності надавали послуги підприємствам реального сектору економіки з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку. Схема конвертації полягала в наступному: безготівкові грошові кошти підприємств реального сектору економіки надходили на рахунки транзитно-конвертаційних суб'єктів господарювання у вигляді оплати за товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги), після чого конвертувались та знімались готівкою учасниками центру для передачі їх замовникам, за винятком 10-12%.

Загальний обіг проконвертованих коштів за 2014-2016 роки становив понад 123 млн гривень, ймовірні втрати бюджету становлять понад 20 млн гривень», - йдеться у повідомленні.

В ході проведення слідчих дій проведено 6 санкціонованих обшуків в офісах, автомобілях та за місцями проживання фігурантів центру. За результатами обшуків вилучено 143 тис грн готівкою, 3 печатки, комп'ютерну техніку та фінансово-господарську документацію, які свідчать про протиправну діяльність.

З метою забезпечення відшкодування завданих державі збитків розрахункові рахунки підприємств заблоковано.

Розслідування триває в рамках кримінального провадження за ч.2 ст.205 та ч.3 ст.212 КК України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>