Національний авіаційний університет - серед лідерів вступної кампанії-2016

Національний авіаційний університет - серед лідерів вступної кампанії-2016

PR
5107
Укрінформ
Станом на 28 липня 2016 року до Національного авіаційного університету подано близько 43 тисяч заяв від абітурієнтів, що на 27% або на понад чверть більше минулорічного показника.

За словами керівника НАУ, голови Приймальної комісії університету, професора Володимира Харченка, стратегія розвитку НАУ передбачає зміцнення авіаційної складової за всіма напрямками підготовки та спеціальностями.

 «Активний розвиток безпілотної авіації, інфраструктури аеропортів і системи логістики – ці перспективні галузі розвитку України вимагатимуть все більше висококласних фахівців. Ми з радістю відкрили двері всім бажаючим здобути якісну технічну, економічну, юридичну та іншу вищу освіту з унікальною авіаційно-космічною складовою, а також отримати фах за новими для України і надзвичайно перспективними напрямами підготовки, при цьому з викладанням навчальних дисциплін англійською мовою. Йдеться в тому числі про вивчення біоінженерії та біотехнології. Для мене як керівника це дуже важливо, бо я випускник цього вишу та присвятив НАУ більшу частину свого життя», - наголосив Володимир Харченко.

Найбільше бажаючих вчитися на очній формі бакалаврату - таких заяв у НАУ понад 36 тисяч.

Національний авіаційний університет є одним із найбільших вищих навчальних закладів України, де навчається понад 25 тисяч осіб, серед яких більше 1000 іноземних студентів із 41 країни світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-