Субсидій потребуватимуть 8 мільйонів сімей - Мінсоцполітики

Субсидій потребуватимуть 8 мільйонів сімей - Мінсоцполітики

Укрінформ
За прогнозом Мінсоцполітики, кількість сімей, що потребуватимуть підтримки від держави на ЖК-послуги, зросте. Але кожна родина, яка не зможе самостійно сплачувати за комунальні послуги, отримає таку підтримку.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

"Одночасно з рішенням щодо нових цін на природний газ урядом України ухвалене й рішення щодо удосконалення механізму надання житлових субсидій для підвищення ефективності цієї програми. У зв’язку з підвищенням цін на природний газ і теплову енергію в опалювальному сезоні 2016/2017 рр. прогнозується збільшення кількості сімей, які звернуться за призначенням субсидії", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за орієнтовними розрахунками, таких сімей в Україні може бути близько 8 млн. В опалювальний період 2015-2016 років субсидії отримували близько 5,5 млн родин.

На сьогодні у Держбюджеті України на 2016 рік для надання пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг передбачено 35 млрд грн. Передбачається додатково збільшити зазначені видатки більш ніж на 5 млрд грн. Це дасть змогу у повному обсязі забезпечити фінансування пільг і субсидій домогосподарствам, які не зможуть самостійно сплачувати рахунки за житлово-комунальні послуги.

Пропозиції щодо збільшення фінансового ресурсу найближчим часом будуть направлені до Верховної Ради для ухвалення відповідного рішення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-