УГКЦ просить Папу Франциска допомогти припинити війну

УГКЦ просить Папу Франциска допомогти припинити війну

1920
Ukrinform
Представники Української греко-католицької церкви під час зустрічі у Римі попросили Папу Франциска "допомогти припинити війну і полегшити гуманітарну кризу, спричинену російською агресією проти України".

Про це йдеться у повідомленні на сайті УГКЦ.

Представники УГКЦ провели зустрічі з представниками Ватикану та приготували звернення з інформацію "про агресію та гібридну війну проти України".

"Неоголошена війна, що триває, хоча зараз і є поза увагою світу, вплинула на життя п’яти мільйонів осіб. Вона спричинила до десяти тисяч смертей, десятки тисяч поранень та залишила без домівок більше двох мільйонів людей... Я сказав святішому отцеві: народ страждає, ваша святосте, і чекає ваших обіймів. Папа Франциск дав чітко зрозуміти, що буде діяти", – цитує видання предстоятеля УГКЦ архієпископа Святослава Шевчука.

За його словами, для українців, які належать до різних церков та навіть невіруючих, Папа "є глобальним моральним авторитетом, який говорить правду".

"Ми приїхали підтвердити нашу єдність зі святішим отцем та попросити його... допомогти людям, що страждають в Україні", – повідомив голова УГКЦ,- "Папа нас почув", – наголосив він.

Як розповів голова УГКЦ, Папа під час зустрічі заявив, "що ніхто не вирішуватиме екуменічні питання ціною Східної Католицької Церкви".

Як повідомляв Укрінформ, у лютому ц.р. в УГКЦ заявляли про розчарування декларацією Папи Франциска і патріарха Російської православної церкви Кирила, яку вони випустили після своєї зустрічі на Кубі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-