У Шуфрича підтвердили купівлю столичного річкового вокзалу

У Шуфрича підтвердили купівлю столичного річкового вокзалу

3213
Ukrinform
Нардеп від «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич підтвердив, що будівля Київського річкового вокзалу, який обіцяють переробити на ресторанну галерею до травня цього року, належить компанії, пов’язаній із ним та екс-головою Держкомпідприємництва України Михайлом Бродським.

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич підтвердив, що будівля Київського річкового вокзалу, який обіцяють переробити на ресторанну галерею до травня цього року, належить компанії, пов’язаній із ним та екс-головою Держкомпідприємництва України Михайлом Бродським.

Про це йдеться у повідомленні його прес-служби.

«На вторинному ринку компаніями, які мають стосунок до його родини, були придбані акції Київського річкового порту. Сьогодні ці активи передані в управління для подальшого освоєння інвестицій та розвитку. У разі реалізації інвестиційного проекту буде забезпечено від 500 до 1000 робочих місць», – мовиться у повідомленні.

У прес-службі наголосили, що компанії Шуфрича не брали участі в первинній приватизації держкомпанії, а придбали активи на вторинному ринку.

Як раніше повідомляло агентство, новими власниками Київського річкового вокзалу стали компанії, пов’язані з Михайлом Бродським і Нестором Шуфричем.

Фото: visitkiev.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-