Київський річковий вокзал опинився в руках Бродського й Шуфрича - ЗМІ

Київський річковий вокзал опинився в руках Бродського й Шуфрича - ЗМІ

2815
Ukrinform
Власником будівлі Київського річкового вокзалу є фірма, пов’язана з екс-головою Держкомпідприємництва України Михайлом Бродським і народним депутатом від "Опозиційного блоку" Нестором Шуфричем.

Про результати журналістського розслідування повідомляє "Радіо Свобода".

"Відповідно до даних інформаційного ресурсу Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку Smida, 24% акцій ПАТ "Київський річковий порт", яке володіє будівлею річкового вокзалу, належить белізькій фірмі Aerotrade Solutions Inc. Її представник Андрій Савчук був фінансовим директором Київського представництва "Торговий дім "Жидачівський паперовий комбінат", а також фінансовим директором концерну "Основа" з орбіти Михайла Бродського. Цей же Андрій Савчук у 2002 році був кандидатом у народні депутати від партії Бродського "Яблуко", - зазначається в повідомленні.

Директором самого ПАТ "Київський річковий порт" є Сергій Бойко, він же – керівник київської регіональної організації "Партії вільних демократів" Бродського.

Сам Бродський у телефонному коментарі підтвердив журналістам, що має прямий стосунок до ПАТ "Київський річковий порт", є акціонером товариства.

"Так, ми купували акції у Сергія Максимова. "Зайшли" акціонерами десь із півроку тому. Ми бачимо розвиток річкового порту. У цьому палаці було два ресторани, а також він працював як сам вокзал для туристів для прогулянок по Дніпру. Ми досі вбачаємо, що працювати він має у двох іпостасях – ресторани і вокзал. Поки рано говорити про щось конкретно, концепцією займається мій син Юрій", - зазначив він. Однак вартість угоди купівлі будівлі Бродський не назвав.

25% акцій ПАТ "Київський річковий порт" належить ТОВ "Сучасне партнерство", екс-директором якого був Віктор Сидорук - помічник депутата Нестора Шуфрича.

ТОВ "Сан гален холдінг", яке володіє ще 25% акцій ПАТ "Київський річковий порт" теж, ймовірно, компанія, наближена до Нестора Шуфрича. Фірма має спільний телефон із Міжнародним благодійним фондом "Музей історії повітроплавання і авіації імені Сікорського", співзасновником якого є нині покійна матір Нестора Шуфрича – Марія Шуфрич.

Коментар у Нестора Шуфрича поки що взяти не вдалося – він не відповідає на телефонні дзвінки.

Це не перший спільний бізнес Нестора Шуфрича і Михайла Бродського. За даними ЗМІ, їм також належить ресторан "Гімалаї" на Хрещатику в Києві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-