Унаслідок нічної атаки РФ виникла пожежа на об’єкті інфраструктури Житомирщини
Укрінформ
На Житомирщині через нічні обстріли росіян горів об’єкт інфраструктури, пожежу ліквідували.
Про це у Телеграмі повідомив голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко, передає Укрінформ.
«Вночі ворог знову атакував Житомирщину. На жаль, через падіння уламків виникла пожежа на одному з об'єктів інфраструктури. Завдяки професійним діям рятувальників ДСНС її вдалося оперативно ліквідувати», - повідомив Бунечко.
За його інформацією, Сили протиповітряної оборони над територією області знищили кілька цілей.
Наразі в області тривають відновлювальні роботи та відповідні слідчі дії.
Як повідомляв Укрінформ, 17 квітня в Овруцькій громаді на Житомирщині внаслідок російських обстрілів зазнала пошкоджень інфраструктура та було відсутнє електропостачання.
Фото ілюстративне, ДСНС