У Херсоні в лікарні померла 91-річна жінка, поранена під час обстрілу 9 березня

У Херсоні в лікарні померла 91-річна жінка, поранена під час обстрілу 9 березня

Укрінформ
У Херсоні в лікарні померла 91-річна жінка, яка потрапила під російський удар 9 березня у своїй квартирі у Дніпровському районі.

Як передає Укрінформ, про це повідомила у Телеграмі Херсонська МВА.

«91-річна херсонка, яка отримала поранення внаслідок ворожого обстрілу Дніпровського району 9 березня після 9.00, на жаль, сьогодні померла», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, жінка була в квартирі в момент атаки росіян. Медики до останнього боролися за її життя, але травми виявилися смертельними.

Читайте також: На Херсонщині за добу через російські удари одна людина загинула і 12 поранені

Як повідомляв Укрінформ, 9 березня до лікарні доставили 91-річну жінку, яка постраждала внаслідок обстрілу Дніпровського району близько 9:15. В неї діагностували вибухову травму та уламкові поранення грудної клітки та плеча. На момент обстрілу постраждала перебувала в квартирі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-