У Києві цілодобово працюватиме штаб із ліквідації надзвичайної ситуації

У Києві цілодобово працюватиме штаб із ліквідації надзвичайної ситуації

Укрінформ
Перший віцепрем'єр-міністр - міністр енергетики Денис Шмигаль провів перше засідання штабу з ліквідації наслідків російських обстрілів енергетичних обʼєктів у місті Києві.

Як передає Укрінформ, про це Шмигаль повідомив у Телеграмі.

"Такі засідання будуть регулярними, робота штабу вестиметься 24/7. Наше завдання - оперативно й ефективно реагувати на поточні виклики, аби стабілізувати ситуацію з енерго- і теплопостачанням. Дав завдання забезпечити безперервну діяльність штабу в Києві та Київській області", - написав урядовець.

Зокрема, на засіданні штабу учасники заслухали актуальну інформацію щодо вжитих заходів від ДСНС, МВС, представників місцевого самоврядування Києва та Київської області. Крім того, обговорили необхідні кроки для швидкого ремонту енергообʼєктів, формування запасів обладнання й залучення міжнародної допомоги.

Окрему увагу було приділено посиленню захисту енергетичної інфраструктури, однак деталей Шмигаль не навів. Він зауважив, що на штабі сформували перелік заходів щодо захисту. Будуть також визначені відповідальні за організацію процесу.

Читайте також: Зеленський розкритикував підготовку Києва до надзвичайної ситуації в енергетиці

Як повідомлялось, увечері 14 січня Президент Володимир Зеленський анонсував введення надзвичайного стану в енергетиці України та створення окремого штабу із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у столиці.

Фото Укрінформу можна купити тут

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-