У трьох районах Києва через російську атаку пошкоджена житлова інфраструктура

У трьох районах Києва через російську атаку пошкоджена житлова інфраструктура

Фото
Укрінформ
У Києві внаслідок атаки російських безпілотників уночі 26 жовтня зазнала пошкоджень житлова інфраструктура у Деснянському, Дарницькому та Оболонському районах.

Як передає Укрінформ, про це Київська міська військова адміністрація повідомила у Телеграмі.

У Деснянському районі зафіксовані пошкодження з першого по сьомий поверхи 9-поверхового житлового будинку.

Наслідки нічного обстрілу Києва / Фото: Кирило Чуботін. Укрінформ

Рятувальники ліквідували пожежу. Підтверджена загибель трьох людей, 24 - постраждали. Серед постраждалих п'ятеро дітей.

Крім того, пошкоджений 16-поверховий житловий будинок. Постраждали п'ятеро людей, зокрема двоє дітей.

В Оболонському районі зафіксоване пошкодження багатоповерхівки на рівні восьмого поверху, вибиті вікна. Постраждалих немає, підкреслили у КМВА.

У Дарницькому районі пошкоджена огорожа на території приватної житлової забудови і щонайменше один автомобіль. Люди не постраждали.

Наразі на місцях працюють служби, жителям надається підтримка й допомога.

У Деснянському районі розгорнуті штаби за адресами: вул. Братиславська 40, вул. Оноре де Бальзака, 65/1.

Читайте також: У двох районах Києва вилучили нерозірвані «Шахеди» з квартири та балкону

Як повідомляв Укрінформ, уночі 26 жовтня Київ атакували російські безпілотники. За останніми даними, троє людей загинули, 29 постраждали, з них 7 дітей.

Замовити пресконференцію в Пресцентрі Укрінформу

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-