На Одещині внаслідок російської атаки - пожежа, пошкоджені готель і  пошта,  загинули двоє людей

На Одещині внаслідок російської атаки - пожежа, пошкоджені готель і пошта, загинули двоє людей

Фото
Укрінформ
В Одеській області внаслідок російських ударів загинули двоє людей.

Як передає Укрінформ, про це голова Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер повідомив у Телеграмі.

За його словами, ворог вдарив по цивільній інфраструктурі в Одеському районі. Загинула людина. Пошкоджені соціальні об’єкти.

Також вночі 23 вересня росіяни цілеспрямовано атакували балістичними ракетами цивільну інфраструктуру міста Татарбунари Білгород-Дністровського району. Внаслідок атаки загинула жінка. Є інформація про поранених.

Про наслідки ворожої атаки також повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій у Фейсбуці.

"Ворог знову атакував Одещину. Внаслідок атаки виникла пожежа у 5 торговельних кіосках, яку вогнеборці оперативно ліквідували", - ідеться в повідломленні.

Читайте також: У Запоріжжі внаслідок атаки авіабомбами загинула людина, є влучання

Пошкоджені будівлі готелю, Укрпошти, Укртелекому, будинку культури, центру надання адміністративних послуг та кілька автомобілів.

За попередньою інформацією, постраждали троє людей.

Від ДСНС до ліквідації наслідків залучалися дві одиниці техніки та шестеро вогнеборців.

Як повідомляв Укрінформ, у Запоріжжі внаслідок нічного удару російських авіабомб одна людина загинула, є влучання у приватну забудову та промислову інфраструктуру.

Фото: ДСНС

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-