На Львівщині викрили шахрайку, яка «продала» волонтеру неіснуючі дрони

На Львівщині викрили шахрайку, яка «продала» волонтеру неіснуючі дрони

Укрінформ
У Львівській області правоохоронці викрили жінку, яка ошукала волонтера на майже 800 тисяч гривень під виглядом продажу "дронів" для військових потреб.

Як передає Укрінформ, про це Офіс генерального прокурора повідомив у Фейсбуці.

Зловмисницею виявилася 28-річна місцева жителька.

Попередньо встановлено, що зі злочинною метою фігурантка створила профілі в соціальних мережах Instagram і Telegram, де розміщувала оголошення про нібито продаж військової амуніції та побутової техніки.

За товар жінка просила повну передоплату на банківську картку. Насправді жодних товарів вона не мала, а одержаними грошима розпорядилася на власні потреби.

Фігурантці оголосили підозру за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України – шахрайство, вчинене у великих розмірах або шляхом незаконних операцій із використанням електронно-обчислювальної техніки.

Читайте також: Незаконно нарахували понад ₴13 мільйонів виплат: підозри отримали 13 військових посадовців ЗСУ

Як повідомляв Укрінформ, правоохоронці викрили групу осіб, які під виглядом військових привласнили 2,5 млн гривень донатів для ЗСУ.

Фото: Львівська обласна прокуратура

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-