У Києві відкрили третій Центр ветеранського розвитку

У Києві відкрили третій Центр ветеранського розвитку

Фото
Укрінформ
У Києві на базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна" відкрили вже третій Центр ветеранського розвитку.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів, передає Укрінформ.

“Мінветеранів докладає максимум зусиль для того, аби ветерани, які повертаються до цивільного життя, мали змогу стати економічно активними та фінансово незалежними. Це є запорукою швидкого відновлення України після Перемоги. Я вдячний, що університет “Україна” долучився до нашого проєкту. Ми розглядаємо Центри ветеранського розвитку як освітні хаби, які сприятимуть нашим Захисникам і Захисницям, їхнім рідним повернутися до мирного життя. І я вірю, що ваш Центр буде популярним і успішним”, - сказав в. о. міністра у справах ветеранів Олександр Порхун.

Він зазначив, що у держбюджеті на 2024 рік закладено видатки на фінансування заходів із професійної адаптації ветеранів війни та членів їхніх сімей у сумі 71,0 млн грн, що дасть можливість задовольнити потребу у здобутті освіти, проходженні перепідготовки або підвищенні кваліфікації близько 5000 осіб.

Читайте також: Мінветеранів планує відкрити Центри ветеранського розвитку в Чернігові та Кропивницькому

Крім того, було підписано меморандум про співпрацю між Мінветеранів та університетом “Україна”. У межах співпраці буде створено мережу Центрів ветеранського розвитку на базі п’яти територіально відокремлених структурних підрозділів цього закладу вищої освіти.

Президент університету “Україна” Петро Таланчук зазначив, що за 25 років діяльності їхній заклад підготував майже 20 тисяч фахівців різних кваліфікаційних рівнів, серед них — 11 тисяч осіб з інвалідністю. Наразі у закладі навчається приблизно 320 ветеранів та військовослужбовців, а за період з 2014 року освіту в Університеті здобули 435 осіб цих категорій. 63 студентів та викладачів вишу загинули на фронті.

У Києві відкрили третій Центр ветеранського розвитку / Фото: Міністерство у справах ветеранів України

Центр ветеранського розвитку – це проєкт Мінветеранів на виконання плану заходів на 2023—2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору на період до 2030 року, що реалізується з ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

У Центрі демобілізовані військові та їхні рідні матимуть змогу проходити професійну підготовку та перепідготовку, отримуватимуть необхідну психологічну, соціальну, юридичну та іншу допомогу в межах реінтеграції від військового до цивільного життя.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-