Оборона Київщини: як триває будівництво фортифікацій

Оборона Київщини: як триває будівництво фортифікацій

Відео
Укрінформ
У Київській області будівництво фортифікаційних споруд триває під прискіпливим багаторівневим контролем.

Як передає Укрінформ, про це голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко повідомив у Фейсбуці і опублікував відео.

За його словами, «де і що будуємо, визначило військове командування». «Всі роботи також під їх постійною координацією», - додав він.

«Терміни, якість, ціни. Це під прискіпливим багаторівневим контролем. Держава виділяє необхідні кошти на облаштування фортифікацій. Наше завдання - щоб все йшло винятково за призначенням», - зазначив очільник ОВА.

Він підкреслив, що «підрядники, які працюють на обʼєктах, пройшли повну перевірку правоохоронців», додавши, що «куди і як витрачаємо кошти, перевіряє СБУ, ДБР та НАБУ».

«Залучили фахівців Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Вони перевірили всю проєктно-кошторисну документацію, затвердили своїми експертними звітами, здійснюють технагляд за будівництвом. Закриття актів виконаних робіт - лише після їх будівельно-технічної експертизи. Ці документи та матеріали обовʼязково надамо для повної перевірки правоохоронцям», - підкреслив Кравченко.

Читайте також: Польща до 2028 року побудує майже 700 кілометрів фортифікацій на кордоні з Росією і Білоруссю

Крім того, за його словами, «залучили до повного обʼєктивного та прозорого аналізу антикорупційні організації». «StateWatch, Рух ЧЕСНО, FiscalCenter, Антикорупційний штаб дадуть свою оцінку в рамках діяльності Спостережної ради з питань відбудови. Проведуть повний аналіз документів, які не містять державної таємниці - кошториси, підрядники, ціни та виїзні перевірки», - пише він.

«Це те, що вже реалізовуємо. Всі висновки розглянемо в рамках роботи групи «Прозорість та підзвітність», - додав голова КОВА.

Як повідомляв Укрінформ, у кінці березня Кравченко поінформував про нарощення темпів будівництва фортифікаційних споруд.

Фото: koda.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-