На захоплених територіях місцеві жителі чинять тотальний спротив псевдовиборам - ГУР

На захоплених територіях місцеві жителі чинять тотальний спротив псевдовиборам - ГУР

Укрінформ
Росіянам не дуже вдається імітувати "виборчий процес" на тимчасово окупованих територіях України, до того ж робити це важко в умовах тотального спротиву місцевого населення.

На цьому наголосив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов під час пресмарафону щодо ситуації на ТОТ, передає кореспондент Укрінформу.

"Звичайно, що нічого спільного ця процедура із виборами не має. Навіть якщо говорити про імітацію виборчого процесу, то й вона відсутня. Самі пропагандисти це розуміють, на території Російської Федерації це теж зрозуміло. Особливо в умовах тотального опору місцевого населення – як пасивного, так і активного", – сказав Юсов.

Читайте також: Інформаційний вплив РФ на світ зменшився - Юсов

За його словами, левову частку інформації про ситуацію на ТОТ українські Сили оборони отримують від місцевого населення. Зокрема, про пересування, перебування, особовий склад, сили та засоби ворога. "Величезна кількість заходів та операцій, яка втілюється у життя, робиться місцевим населенням та місцевим рухом опору. В таких умовах окупанти не почуваються у безпеці, в тому числі й завезені учасники так званого "виборчого процесу". Все, що вони можуть, – це на папері написати якісь спущені згори цифри. Не більше", – додав представник ГУР.

До Головного управління розвідки Міноборони надходить багато інформації від жителів тимчасово окупованих територій про організацію Росією фейкових виборів, зазначив Юсов.

“Інформація активно надходить, уже використовується і використана. Частину прізвищ колаборантів, зрадників, а також окупантів, які задіяні у цих псевдовиборах, уже відпрацьовано, а частину було ліквідовано. По іншій частині ведеться робота в їхніх інтересах щодо притягнення до відповідальності та добровільній здачі українським правоохоронцям”, - сказав Юсов.

Він додав, що інформації від українського населення тимчасово окупованих територій надходить багато, і для її опрацювання потрібно чимало ресурсу.

“Пробують закидати через цю інформацію і певні елементи гри ворожі спецслужби. Це так само відпрацьовується, і певні запобіжники від цього існують. Але активна позиція українського населення на окупованій території дуже допомагає силам української безпеки і оборони”, - зазначив представник ГУР МОУ.

Юсов також повідомив, що серед окупантів є приклади психічних розладів через панічний страх перед українськими силами безпеки і оборони:

“Є нервові зриви. Це стосується переважно цивільних, які завезені з території РФ. Люди бояться ударів українських дронів. В принципі все добре у цьому плані”.

Відповідно, підкреслив Юсов, дуже важливо, щоб вільні медіа до усього світу донесли усю суть та геноцидний характер дій окупаційної влади на ТОТ.

Читайте також: Українців застерігають не йти на псевдовибори - ймовірні теракти

Як повідомлялося, Російська Федерація оголосила про проведення 8-10 вересня 2023 року незаконних "виборів" до місцевих окупаційних адміністрацій на тимчасово окупованих частинах територій Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України, а також Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Міністерство закордонних справ України заявило про те, що незаконні "вибори", які Росія проводить на тимчасово окупованих територіях України, не матимуть жодних правових наслідків та не призведуть до зміни статусу захоплених російською армією українських територій.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-