НАЗК склало протокол на мера Тернополя за максимальні премії

НАЗК склало протокол на мера Тернополя за максимальні премії

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало адміністративний протокол з конфлікту інтересів щодо Тернопільського міського голови Сергія Надала.

Про це повідомляє Укрінформ із посилання на сайт агентства. https://nazk.gov.ua/uk/novyny/ternopilskyj-mer-vprodovzh-vijny-vypysuvav-sobi-maksymalni-premiyi-nazk-uzhe-sklalo-protokol/

«Мер Тернополя з 2021 та протягом 2022 року преміював себе в максимальному розмірі та надавав собі допомогу на оздоровлення, матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань також у максимальних гранично допустимих обсягах. Розмір премій міг досягати 250% від посадового окладу», - зазначили у НАЗК.

Читайте також: ВАКС оштрафував народну депутатку на ₴44 тисяч за недостовірне декларування

У нацагентстві пояснили, що це містить ознаки порушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 172–7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів передбачено штраф від 1700 до 3400 гривень (ч. 1 ст. 172–7 КУпАП). За вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів — штраф від 3400 до 6800 гривень (ч. 2 ст. 172–7 КУпАП).

Як повідомлялося, колишнього керівника Департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони Богдана Хмельницького суд визнав винним у наданні Національному агентству з питань запобігання корупції недостовірної інформації.

Фото Миколи Василечка

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-