У Львові відкрився хаб ментального здоров’я

У Львові відкрився хаб ментального здоров’я

Укрінформ
У Львові, в Домі милосердя св. Миколая, відкрили хаб ментального здоров’я «ДіяТи».

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради, передає Укрінформ.

Як зазначається, це спільний проєкт програми «Лідерства і служіння» Української освітньої платформи, Центру студентського капеланства ЛА УГКЦ та Центру опіки сиріт.

«70% людей в Україні не мають доступу до якісної психологічної та психіатричної допомоги. Зараз через повномасштабну війну ментальне здоров’я особливо страждає. Хаб «ДіяТи» є відповіддю на актуальні виклики, які постають у нашому суспільстві. Одним із завдань центру є збільшення рівня освіченості людей у сфері турботи про психічне благополуччя», - зазначає керівництво хабу.

Зазначається, що тут людям надаватимуть індивідуальні консультації, організовуватимуть групову психотерапію та комплексну допомогу різного рівня

Від 1 червня в Домі милосердя св. Миколая приймають відвідувачів. За цей час уже 150 осіб отримали або перебувають у процесі отримання психологічної допомоги.

За словами керівництва, 60% пацієнтів хабу ментального здоров’я «ДіяТи» обслуговуються на соціальних засадах. 45% відсотків людей проходять психотерапію онлайн. Є клієнти, які вимушено емігрували за кордон.

Психотерапію в хабі ментального здоров’я «ДіяТи» зараз проходять сім’ї військових, які несуть службу зараз на передовій, а також родичі загиблих на війні.

Серед людей з постраждалих громад (ВПО) основний запит - допомога в соціалізації, високий рівень тривоги і депресивні стани. 75% людей зазначають, що потребують духовного супроводу.

А з жовтня у хабі планують розпочати групову терапію для підлітків, а також працю з вчителями.

Читайте також: В Україні створили онлайн-курс для освітян про психологічну безпеку під час повітряної тривоги

Як повідомляв Укрінформ, у Варшаві 12 вересня відбудеться Перший міжнародний науково-методологічний форум «Психологічна травма війни».

Фото: Львіська міська рада

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-