Американський польовий госпіталь на Львівщині завершує свою місію

Американський польовий госпіталь на Львівщині завершує свою місію

Фото
Укрінформ
Американський польовий медичний госпіталь «Сумка Самарянина», який розташований на паркінгу одного з торговельних центрів Львова, завершує свою місію на Львівщині, але продовжить роботу в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА, передає Укрінформ.

Зазначається, що в цьому госпіталі декілька десятків американських медиків безкоштовно надавали медичну допомогу переселенцям та всім, кому вона була потрібною в умовах війни. За три місяці роботи госпіталю тут надали допомогу чотирьом тисячам пацієнтів та провели понад сотню хірургічних втручань.

Колективу госпіталю вручив подяку від імені начальника Львівської ОВА його заступник Іван Собко.

"Десятки неурядових організацій констатували, що це надзвичайно високого рівня організований медичний військовий госпіталь, який допоміг декільком тисячам мешканців не лише нашої, але й інших областей. «Сумка Самарянина» стала першою організацією, яка предметно та системно надала допомогу медичній галузі Львівщини, за що ми їм надзвичайно вдячні", - сказав Собко.

Читайте також: Потяг-госпіталь за 25 рейсів перевіз понад тисячу поранених та хворих

Директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОВА Орест Чемерис привітав іноземних фахівців напередодні Дня медичного працівника.

"Це перший структурований та системно організований польовий госпіталь, які розпочав свою роботу від початку повномасштабного вторгнення військ рф в Україну. Медики, які прибули для роботи в госпіталі, працюють у медичних закладах у США, а частина з них мають досвід роботи в Іраку. Це висококваліфіковані фахівці, які допомогли нашій обласній системі охорони здоров'я у час, коли розпочалася війна та нам була вкрай необхідна допомога іноземних партнерів", - зазначив Чемерис.

Як повідомляв Укрінформ, 14 березня біля Львова на паркінгу торгового центру King Cross Leopolis відкрили польовий медичний госпіталь. Персонал госпіталю налічує майже 100 людей - близько 50 медичних працівників (лікарів, медсестер, фармацевтів тощо) та приблизно стільки ж технічних працівників. Тут одночасно могли розмістити 60 людей і працювали цілодобово. Медичне обладнання та все необхідне для госпіталю облаштування американці привезли з собою.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-