У Львові відкрили Офіс підтримки військовослужбовців та їх сімей

У Львові відкрили Офіс підтримки військовослужбовців та їх сімей

Фото
Укрінформ
На базі Гуманітарного штабу у Львові запрацював Офіс підтримки військовослужбовців та їх родин. Тут можна отримати соціальну, психологічну та юридичну допомогу.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА, передає Укрінформ.

«Ми займаємося консультаціями як для військових, так і для їхніх родин. Ідея полягає в тому, щоб об’єднати представників різних організацій, які б їм допомагали: підрозділи ЗСУ, соціальні працівники, психологи, юристи, волонтери, зокрема члени родин військовослужбовців. Питання, з якими до нас звертаються, різні. Багато запитів було щодо гуманітарної підтримки наших військових, щодо оформлення різних довідок. Однак найперше, в чому потребують допомоги, це пошук зниклих безвісти», – розповіла координатор Офісу підтримки Анна Кузюта.

У Львові відкрили Офіс підтримки військовослужбовців та їх сімей / Фото: Альона Ніколаєвич

Офіс утворений відповідно до наказу начальника Львівської ОВА. Він виступає консультативно-дорадчим органом при адміністрації та взаємодіє також із територіальними центрами комплектування і соціальної підтримки, військовими формуваннями, правоохоронними органами, територіальними органами Пенсійного фонду України, органами місцевого самоврядування та соціального захисту населення у Львівській області. Зараз Офіс працює у тестовому режимі, однак вже отримує перші звернення від громадян

Фахівці Офісу підтримки проводять первинну консультацію, щоб визначити, як саме людині можна допомогти, формують пакет документів та передають їх у відповідні органи для вирішення проблеми. Тут надають також допомогу близьким та родинам військовослужбовців, які хочуть отримати соціальні виплати чи знайти своїх рідних у реєстрах зниклих безвісти чи полонених.

«Зусиллями влади, волонтерів, благодійних організацій наші захисники та захисниці отримують чимало допомоги... наше завдання – зробити усе, щоб підтримати військових на передовій та забезпечити гідну підтримку їхнім родинам, які опинились зараз на Львівщині», – зауважив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Адресну допомогу військовослужбовцям та їхнім родинам надають на базі міського Гуманітарного штабу.

Читайте також: Нецільове використання гумдопомоги: на Львівщині п’ятьом особам оголосили підозру

Офіс підтримки родин військовослужбовців працює у робочі дні тижня з 10:00 до 18:00. Телефон гарячої лінії: +38 068 260 68 15 (цілодобово). По допомогу можуть звертатись військовослужбовці, добровольці, резервісти, ветерани російської-української війни та члени їхніх сімей.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-