Суд повернув Міноборони 2,5 тисячі гектарів на Одещині

Суд повернув Міноборони 2,5 тисячі гектарів на Одещині

Укрінформ
Міністерство оборони України повернуло у своє підпорядкування 2,5 тис. га в Одеській області та понад 1 тис. кв. метрів нерухомості, які свого часу біли виведені зі сфери його управління.

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна - Укрінформ повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"По першій інстанції, але прийнято рішення про повернення 2,5 тис. га землі до управління Міноборони. Це земля в Одеській області, яка була незаконно вилучена. Це результати розгляду Господарського суду Одеської області у травні 2022 року. Там прийнято три судові рішення", - сказала Маляр.

Міноборони також поновило право власності на понад 1 тис. кв. метрів нерухомості, які свого часу були виведені зі сфери його управління.

Як повідомила Маляр, судом першої інстанції ухвалено рішення про стягнення 6,8 млн грн штрафних санкцій, які Міноборони наклало за неналежне виконання господарських договорів з боку контрагентів.

Заступниця міністра наголосила: якщо буде прийнято остаточне рішення, і воно набуде законної чинності, ці гроші надійдуть у державний бюджет.

Читайте також: За п'ять місяців на грошове забезпечення військових перераховано майже 232 мільярди

Також, як поінформувала Маляр, оператором газорозподільної системи "Львівгаз" Міністерству оборони було безпідставно нараховано понад 30 млн грн. "Зараз ці гроші ми також повернули, і рішення набуло законної сили, це постанова касаційного господарського Верховного суду від 18 травня", - розповіла вона.

Окрім того, за словами заступниці міністра, Міноборони не дозволило вивести з державної власності з підпорядкування МОУ 4,3 га землі в Одесі, по провулку Артилерійський.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-