У ЗСУ закликали роботодавців підтримати працівників, які вступили до тероборони

У ЗСУ закликали роботодавців підтримати працівників, які вступили до тероборони

Укрінформ
Сили територіальної оборони Збройних сил України закликали підприємців до нового партнерства — формування разом потужного резерву територіальної оборони.

Як передає Укрінформ, про це начальник штабу - заступник командувача Сил ТРО ЗСУ полковник Сергій Собко написав у Фейсбуці.

“Усі вісім років війни український бізнес є незмінним і незамінним партнером Збройних сил України. Його підтримку відчуває і високо цінує кожен воїн, а також їх сім‘ї. Загроза Україні також незмінна, і ми шукаємо нові способи її стримати, а це потребує нашого гуртування і єдності”, - заявив Собко.

Він зазначив, що як офіцер Сил територіальної оборони ЗСУ звертається “до підприємців із закликом до нового партнерства — формування разом із нами потужного резерву територіальної оборони”.

Читайте також: Залужний назвав регіони, де найгірше триває підготовка до тероборони

За його словами, “резервісти — це люди, які отримують знання і навички того, як захистити себе, громаду, свій дім і бізнес в умовах надзвичайних ситуацій. Резервісти — це ви або ваші працівники, які можуть проходити службу у військовому резерві за місцем проживання. Чим більше ставатиме таких людей, тим меншим буде бажання Росії посягати на наші території”.

Як зауважив Собко, “сьогодні в країні немає мобілізації, але активно розгортається формування Сил територіальної оборони, що беруть на себе відповідальність за безпеку в кожній області, кожному районі, місті, селі — по всій Україні. До служби у військовому резерві долучається багато людей”.

“Ми вітаємо всіх, хто вступає до підрозділів ТРО, і переконані, що наші ряди міцнішатимуть. Переконані, що підприємці-роботодавці підтримуватимуть працівників, які, усвідомлюючи необхідність захисту своєї Батьківщини, вступатимуть в резерв ТРО”, - наголосив начальник штабу - заступник командувача Сил ТРО.

Читайте також: Президент дав два тижні деяким областям і Києву на покращення організації тероборони

За його словами, “це, в першу чергу, стосується збереження робочого місця та повної заробітної плати за працівником, який братиме участь у тренуваннях та зборах. Але також – промоція вступу до лав територіальної оборони для захисту наших осель. Ми завжди відкриті до спілкування та співпраці”.

“Перемога чи поразка у війні — це результат вибору, позиції й активності кожного. Щиро розраховуємо на партнерство з усіма патріотами і готові до спільної праці. Ваш крок назустріч нам – ще один шанс на перемогу”, - наголосив Собко.

Як повідомляв Укрінформ, з 1 січня в Україні набув чинності Закон “Про основи національного спротиву”, який визначає правові та організаційні засади національного спротиву, основи його підготовки та ведення, завдання і повноваження сил безпеки та сил оборони з питань національного спротиву.

Читайте також: Без інтриг і хаосу: Зеленський закликав владу різних рівнів сприяти побудові тероборони

Згідно із документом, у кожній зоні територіальної оборони та у кожному місті, чисельність населення якого перевищує 900 тисяч жителів, мають бути створені бригади тероборони, у кожному районі територіальної оборони та у кожному адміністративному центрі області мають бути створені батальйони тероборони, у зонах територіальної оборони, чисельність населення яких перевищує 2,4 млн жителів, мають бути створені додаткові військові частини (підрозділи) тероборони.

У складі Сил ТРО: 25 бригад, 150 батальйонів, 10 тисяч осіб за штатом мирного часу та 130 тисяч у особливий період. Основу добровольчих формувань територіальних громад складатимуть українці, які служили в ЗСУ чи правоохоронних органах. Тих, хто не служив, зараховуватимуть після присяги. Для зарахування необхідно пройти медичний, професійний та психологічний добір, підписати контракт добровольця територіальної оборони.

Сили територіальної оборони ЗСУ очолює генерал Юрій Галушкін.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-