Резніков поговорив про розвиток ВМС з командуванням Військово-Морських сил

Резніков поговорив про розвиток ВМС з командуванням Військово-Морських сил

Фото
Укрінформ
В Одесі міністр оборони Олексій Резніков обговорив з командуванням Військово-Морських сил Збройних Сил України розвиток вітчизняних ВМС.

Як повідомляє Укрінформ, про це повідомляє Міністерство оборони України.

“Очільник оборонного відомства провів робочу нараду з командуванням Військово-Морських сил ЗС України, на якій були обговорені питання розвитку вітчизняних ВМС, перспективи їх переозброєння та модернізації”, - йдеться в повідомленні.

Резніков за результатами наради заявив, що принципово пам’ятати про морські кордони держави в Азовському і Чорному морях, а також розповів про ключові треки у розбудові ВМС.

«Ми вже реалізовуємо рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо розвитку Військово-Морських Сил України до 2031 року, яке затвердив Президент. Тому у нашому полі зору — технічне оснащення, морська піхота, спостереження, розвідка, радіоелектронна боротьба як складові загальнонаціональної ракетної програми. Для нас дуже важливо в таких містах як Маріуполь, Одеса, Очаків, Бердянськ мати потужно розвинуті військово-морські сили», — повідомив очільник оборонного відомства.

Окрім цього, керівництво відомства відвідало Інститут Військово-Морських сил Національного університету «Одеська морська академія». У вищому військовому навчальному закладі Резніков ознайомився з особливостями підготовки майбутніх морських офіцерів, оглянув матеріальну базу, класи і аудиторії. Своєю чергою, керівництво інституту продемонструвало методики підготовки на базі нових інформаційних систем.

Читайте також: Резніков цього тижня планує три зустрічі з європейськими міністрами оборони

Також, на пункті постійної дислокації 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського міністр оборони ознайомився з умовами, в яких, навчаються, живуть і служать морпіхи, та поклав квіти до меморіалу, вшанувавши пам’ять загиблих морських піхотинців.

«Розбудові потужностей ВМС має приділятись окрема увага, і я розумію, як це має бути. У нас величезний Рамковий контракт з Британією, а далі нам треба його наповнювати чотирма контактами по реалізації. Якраз це і буде зміцненням й укріпленням нашого флоту. Тому я так багато приділяю цьому уваги», — додав Резніков.

Насамкінець, міністр оборони взяв участь в урочистих заходах в Будинку офіцерів Одеського гарнізону, що були присвячені 30-й річниці Збройних Сил України та зустрівся з головою Одеської обласної державної адміністрації.

В Одесі на Морвокзалі відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України/Фото: Ніна Ляшонок, Укрінформ

Як повідомляв Укрінформ, 6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил України. Саме цього дня у 1991 році Верховна Рада України ухвалила закони «Про оборону України» та Про Збройні сили України».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-