Шахраї закликають вірян «рятуватись» від вакцинації з благословення «почаївських старців»

Шахраї закликають вірян «рятуватись» від вакцинації з благословення «почаївських старців»

Укрінформ
На Вінниччині шахраї, прикриваючись благословінням «почаївських старців», закликають вірян рятуватись від вакцинації, кинувши домівку й роботу, та оселятися на приватній території у місті Хмільник.

Про це йдеться у розпорядженні митрополита Вінницького і Барського УПЦ Варсонофія, передає Укрінформ.

«Останнім часом на території Вінницької області почали діяти шахраї, які, прикриваючись неіснуючим благословінням «почаївських старців», закликають вірян залишати домівки, звільнятись з роботи та оселятись на приватній території у місті Хмільник, мотивуючи свої дії необхідністю рятуватись від «вакцинації, яка з початку грудня стане примусовою». Втім, жодного благословіння на свої дії згадані особи не мають ані від братії Почаївської лаври, ані від духовенства Троїцького Браїлівського жіночого монастиря», - йдеться в опублікованому розпорядженні митрополита УПЦ.

Згідно з повідомленням, він закликав духовенство проявляти увагу та пильність, аби ніхто з парафіян не став жертвою шахраїв. Він додав, що питання вакцинації не є таким, що стосується віри та спасіння, і «знаходиться виключно в полі власного вибору та відповідальності кожної людини». У розпорядженні владики духовенство і вірних застерігають від спілкування з шахраями, «оскільки їх діяльність є антицерковною».

Станом на 2 грудня на Вінниччині вакциновані від COVID-19 першою дозою імунопрепаратів 529,1 тис. осіб, завершили повний курс вакцинації – 417,2 тисячі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-