Нові правила пасажирських перевезень не стосуватимуться транспорту в містах — Шмигаль

Нові правила пасажирських перевезень не стосуватимуться транспорту в містах — Шмигаль

Укрінформ
Нові правила пасажирських перевезень, які запрацюють в Україні з 21 жовтня 2021 року, не стосуватимуться громадського транспорту у містах та перевезень у межах однієї області.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Телеграмі.

Він нагадав, що з 21 жовтня 2021 року в Україні почнуть діяти нові правила пасажирських перевезень.

"Всі міжобласні перевезення будуть дозволені, лише якщо пасажири мають COVID-сертифікат або дійсний негативний тест. Ми говоримо і про залізничний, і про авіаційний, і про автобусний транспорт. Громадського транспорту в містах та перевезень усередині однієї області нові правила наразі не стосуються", - підкреслив прем'єр.

Читайте також: У поліції розповіли, як перевірятимуть COVID-сертифікати за QR-кодом

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів 11 жовтня посилив правила для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили жовтий, помаранчевий або червоний рівень епіднебезпеки.

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів документа, який підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або однієї дози дводозної вакцини для регіонів жовтого рівня епідемічної небезпеки, або негативного ПЛР-тест, який чинний 72 години.

Читайте також: Нові правила перевезень на час карантину не торкнуться неповнолітніхМОЗ

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-