COVID-сертифікат

13 жовтня 2021


Комітет Ради пропонує пускати до парламенту лише з COVID-сертифікатом

Комітет ВР Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування підтримав проєкт постанови ВР № 6154 про допуск до Верховної Ради осіб за наявності документів про щеплення проти COVID-19 чи негативного ПЛР-тесту на визначення COVID-19 або довідки про одужання.

12 жовтня 2021

11 жовтня 2021


В ОП обговорили посилення карантину - пропонують обмежити поїздки без COVID-сертифікатів

До постанови Кабінету Міністрів щодо заходів протидії COVID-19 можуть внести зміни, згідно з якими перебувати в закладах харчування й користуватися залізничним, автобусним та авіаційним транспортом для міжобласного сполучення можна буде за наявності сертифіката про вакцинацію.

08 жовтня 2021

07 жовтня 2021

05 жовтня 2021


У Ляшка запевняють, що всі COVID-вакцини - на обліку

У Міністерстві охорони здоров'я України ведуть облік залишків вакцин щоденно, і якщо у медичному записі про вакцинацію було вказано невірно серію поставки вакцини, то у такому випадку проводиться перевірка.


Поліція відкрила вже 486 справ щодо підробки COVID-сертифікатів і ПЛР-тестів

Національна поліція України наразі вже зареєструвала 486 кримінальних проваджень щодо підробки COVID-сертифікатів та ПЛР-тестів. Також встановили 1750 громадян, які скористалися незаконними послугами.


Мінцифри планує додати ще два COVID-документи у «Дію»

У Міністерстві цифрової трансформації планують запровадити у «Дії» ще два види електронних документів щодо COVID-19 – сертифікат про результати ПЛР-тестування та сертифікат про те, що громадянин перехворів і одужав від коронавірусу.


У Мінцифри сказали, чи може фейковий COVID-сертифікат потрапити до «Дії»

У Міністерстві цифрової трансформації заявили, що наразі як такої підробки цифрових COVID-сертифікатів бути не може, а неправдивий сертифікат у “Дії” може з'явитися, лише якщо лікар внесе неправдиві дані про вакцинацію від коронавірусу в електронну систему охорони здоров'я.

03 жовтня 2021


Брюссель продовжить вимогу пред’являти «COVID-квитки» до літа 2022 року

Уряд Брюсселя, який є одним трьох головних самостійних регіонів Бельгії, вирішив продовжити використання так званих «COVID-квитків безпеки» з інформацією про вакцинацію, набутий імунітет або про результати тестів на COVID-19 до кінця червня наступного року.

30 вересня 2021


МОЗ просить повідомляти про підробку COVID-документів на «гарячі» лінії силовиків

Міністерство охорони здоров'я звернулося до українців, які знають про випадки підробки документів про результати ПЛР-тестування або щеплення від COVID-19, з проханням повідомляти про них до правохоронних органів і контакт-центру МОЗ з питань протидії COVID-19.

29 вересня 2021

27 вересня 2021

25 вересня 2021


У Нідерландах на мітинг проти обов’язкових COVID-сертифікатів вийшли тисячі людей

У Гаазі близько трьох тисяч осіб зібралися на мітинг у центрі міста проти обов’язкового негативного тесту на коронавірус чи сертифікату про вакцинацію у разі відвідування ресторанів, фестивалів, концертів та інших заходів.


У Нідерландах на мітинг проти обов’язкових COVID-сертифікатів вийшли тисячі людей

У Гаазі близько трьох тисяч осіб зібралися на мітинг у центрі міста проти обов’язкового негативного тесту на коронавірус чи сертифікату про вакцинацію у разі відвідування ресторанів, фестивалів, концертів та інших заходів.

24 вересня 2021

22 вересня 2021


Штраф від 170 тисяч чи тюрма: в Україні хочуть посилити покарання за підробку COVID-документів

Кабінет Міністрів пропонуватиме Верховній Раді внести зміни до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за підробку та користування документами про вакцинацію проти особливо небезпечних інфекційних хвороб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-