U-LEAD допомагає розвивати кооператив з виробництва сирів на Хмельниччині

U-LEAD допомагає розвивати кооператив з виробництва сирів на Хмельниччині

Децентралізація
Укрінформ
Щиборівська сільська рада на Хмельниччині отримає від Програми «U-LEAD з Європою» підтримку у реалізації проєкту з формування сприятливого бізнес-середовища у громаді, налагодженні діалогу з бізнесом та його підтримці.

Про це Укрінформу повідомили у «U-LEAD з Європою».

Зазначається, що місцевий сільськогосподарський кооператив «Радодар» отримає в рамках проєкту підтримку для популяризації своєї діяльності, для залучення нових членів та розвитку виробництва.

«Кооператив має понад 40 учасників і сьогодні вони виробляють бринзу та рікоту. Всі свої продукти вони продають місцевим мешканцям, але ставлять мету розширювати асортимент товарів та ринки збуту», - зазначила заступниця Щиборівського селищного голови Анна Ковальчук.

У кооперативі є потужності для виготовлення твердих сирів, але досі учасники не мали відповідних знань та технологій. В рамках реалізації проєкту в громаді хочуть розширити виробництво сирів. Крім того, проєкт передбачає заходи із популяризації кооперативної діяльності, аби залучити нових учасників та збільшити виробництво сирів; розробку стратегій розвитку кооперативу; сертифікацію продукції; запровадження технологій із виробництва твердих сирів та масла; маркетинг продуктів кооперативу, розширення асортименту та ринків збуту.

Проєкт громади обрали для фінансування у рамках конкурсу «Громада, дружня до бізнесу». Проєктні заявки на конкурс мали можливість подавати лише ті громади, очільники яких успішно унікальну навчальну програму «Кроки для керівників».

«Стратегія конкурсу полягає у забезпеченні створення сприятливого бізнес-середовища та налагодженні діалогу з бізнесом. Розвиток відповідального підприємництва впливає не лише на надходження до місцевого бюджету, а й сприяє покращенню якості муніципальних послуг, притоку жителів і формуванню позитивного іміджу громади. Представники Щиборівської громади постійно беруть участь у навчаннях Програми, а також консультуються з питань проєктного менеджменту. Тому перемога їх проєкту це закономірний результат», - наголосив керівник Хмельницького регіонального офісу Програми Дмитро Василенко.

Бюджет проєкту становить понад 307 тисяч гривень, реалізовуватиме його громадська організація «Оживи мрію». Старт проєкту орієнтовно у вересні 2021 року, а завершення найпізніше 31 березня 2022 року.

Читайте також: Громада на Волині успішно розвиває ягідництво

Як повідомлялося, Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Фото: «U-LEAD з Європою»

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-