Коронавірус в Україні: у «червоній» зоні – Київ та 12 областей

Коронавірус в Україні: у «червоній» зоні – Київ та 12 областей

Таблиця
Укрінформ
У Києві та 17 областях рівень госпіталізацій хворих на коронавірусну інфекцію перевищує індикаторний показник 60 на 100 тис. населення. У червоній зоні перебувають столиця та 12 областей.

Як передає Укрінформ, відповідні дані опубліковані на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Так, у червоній зоні - Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Одеська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська та Чернівецька області. У жовтій зоні перебувають Закарпатська, Івано-Франківська та Херсонська області, решта областей віднесені до помаранчевої зони.

Показник госпіталізацій вище за визначений у 60 на 100 тис. населення зафіксовано у 18 регіонах: Києві, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях.

Знизився показник госпіталізацій в Чернівецькій області - з 62,8 на 100 тис. населення 19 квітня до 58,1 на 100 тис. населення 20 квітня.

У Києві цей показник станом на 20 квітня становив 71,3. Зайнятість ліжок із киснем у Києві при визначеному показнику 65% становить 72,7%.

Найвищий показник госпіталізацій станом на 20 квітня у Хмельницькій області - 111,8 на 100 тис. населення, Чернігівській та Черкаській областях - 93,2, у Сумській – 84.

Найвищий показник завантаженості ліжок із киснем станом на 20 квітня в Одеській області – 70,4%, Львівській - 69,2%, Донецькій - 69% та Сумській областях - 68%, при визначеному показнику 65%.

Всього індикатор заповненості ліжок з киснем перевищено в Києві та 8 областях.

Як повідомлялося, 17 лютого Кабінет Міністрів схвалив постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину до 30 квітня, встановлено 4 рівні епіднебезпеки та показники їх визначення.

Зелений рівень дозволяє переглянути підходи до протиепідемічних обмежень у бік пом’якшення. Він встановлюється одночасно на всій території України, якщо: 1) захворюваність на грип та ГРВІ на території не менш як 13 регіонів менш як 50% епідемічного порогу; 2) коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – менш як 5%.

Читайте також: На виплату «карантинної» допомоги для ФОПів уже спрямували 1,4 мільярда

Жовтий рівень діє як базовий на рівні всієї країни. Встановлюється на рівні регіонів.

Помаранчевий - попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів. Встановлюється на рівні регіонів, якщо перевищено хоча б один показник: захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідемічний поріг; завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню у визначених закладах охорони здоров’я – більш як 65%; кількість тестувань методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тис. населення – менш як 300; кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів на 100 тис. населення – понад 60; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – понад 20%; зростання госпіталізацій протягом останніх 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом – понад 50%.

Червоний рівень встановлюється на рівні регіонів, якщо протягом трьох днів перевищено 2 або більше показників.

Червоний рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС за ініціативи міністра охорони здоров'я протягом 48 годин. Рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС набуває чинності не раніше ніж через два дні з дати його оприлюднення. Рішення щодо скасування червоного рівня ухвалюється у разі досягнення регіоном усіх показників протягом не менш ніж п’яти днів поспіль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-