Вже на четвертій дільниці Прикарпаття результати довиборів визнали недійсними – ОПОРА

Вже на четвертій дільниці Прикарпаття результати довиборів визнали недійсними – ОПОРА

Укрінформ
На Прикарпатті окружна виборча комісія №87, яка здійснює повторний перерахунок голосів на виборчих дільницях, виявила розбіжність у голосах і визнала недійсним голосування на дільниці №260028.

Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, передає Укрінформ.

"Це вже п'ята дільниця, де виявлено розбіжність голосів за кандидата Олександра Шевченка, та четверта, де визнано недійсним голосування", - заявляють спостерігачі.

Зазначається, що під час підрахунку голосів за кандидата Олександра Шевченка члени ОВК нарахували 79 бюлетенів, водночас у протоколі вказано 172 голоси. Після цього члени комісії викликали поліцію.

Читайте також: Довибори в Раду: вже на третій дільниці Прикарпаття результати визнали недійсними

Спостерігачі також повідомляють, що після відкриття пакета з бюлетенями, який з 31 березня був у приміщенні ОВК, голова ДВК заявила, що деякі бюлетені "запаковані по-іншому". Зокрема, деякі пакети мали ушкодження. Пакет з невикористаними бюлетенями виявився надірваним, але під час перерахунку кількість бюлетенів збігалася.

Повідомляється, що член ОВК від "Слуги народу" запропонував визнати недійсним голосування на цій дільниці, оскільки, за його словами, були відсутні контрольні талони, які вкидають у виборчі скриньки (члени ДВК не долучили їх до виборчої документації, а привезли з собою). Крім того, член комісії заявив, що є невідповідність законодавству у питанні включення 36 виборців для голосування за місцем перебування.

Читайте також: Довибори в Раду: Голосування на дільниці в Яремчі визнали недійсним - ЧЕСНО

В ОПОРІ нагадали, що ОВК проводить повторний підрахунок бюлетенів на 20 дільницях, і на сьогодні залишалось перерехувати голоси на 11-ти.

Раніше ОВК визнала недійсним голосування на виборчих дільницях №260025, №261030 та №261027.

Крім того, на дільниці №260536 члени ОВК нарахували 315 бюлетенів, в той час як на упаковці з бюлетенями було вказано 431. На дільниці № 260019 (село Іваниківка) на упаковці з бюлетенями було зазначено 144 голоси, а під час перерахунку виявили тільки 97 бюлетенів. На дільниці №261030 ОВК нарахувала 277 бюлетенів, в той час як у протоколі ДВК вказано 377.

Читайте також: Довибори у Раду: Вірастюк готовий до перерахунку голосів

Як повідомлялося, 28 березня на Прикарпатті відбулися проміжні вибори народного депутата по 87-му виборчому округу з центром у Надвірній. Тут балотувалося 14 кандидатів.

ЦВК наразі опрацювала 92,3% дільничних протоколів. Лідирує Василь Вірастюк від партії «Слуга народу» в якого наразі 31,3% голосів, на другому місці Олександр Шевченко від партії «За майбутнє» з 29,8%.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-