Велике будівництво: у Покровську реконструюють приймальне відділення лікарні

Велике будівництво: у Покровську реконструюють приймальне відділення лікарні

Фото, відео
Укрінформ
На Донеччині в межах «Великого будівництва» реконструюють приймальне відділення у лікарні Покровська. Вартість першої черги будівництва складає 15 млн 943,404 тис. грн.

Як передає Укрінформ, про це 11 березня повідомили на сайті Донецької облдержадміністрації.  

Зазначається, що проєкт реконструкції приймального відділення КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» передбачає сучасне типове облаштування відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги з кабінетами супутньої апаратної діагностики. Він реалізується у 2020-2021 роках за рахунок коштів державного, обласного та міського бюджетів.

У межах проєкту виконуються роботи з влаштування опалювального приймального боксу для автомобілів швидкої меддопомоги, пристосування вхідної групи до потреб маломобільних груп населення, капітальний ремонт приміщень першого поверху будівлі.

В ОДА нагадали, що в 2020 році касові видатки за рахунок коштів субвенції з державного місцевим бюджетам на реалізацію проєктів із реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах склали 9448,364 тис. грн; кошти використані у повному обсязі.

У Покровську реконструюють приймальне відділення лікарні / Фото: Донецька облдержадміністрація

Завданням на 2021 рік передбачено завершення будівельних робіт у приймальному відділенні КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» за рахунок коштів міського та обласного бюджетів. Рішенням Покровської міськради на завершення будівельно-монтажних робіт і дооснащення відділення передбачено 3996,3 тис. грн з міського бюджету, а розпорядженням голови облдержадміністрації передбачене співфінансування з обласного бюджету в обсязі 3470,900 тис. грн.

Читайте також: На Донеччині реконструюють 11 приймальних відділень

Як повідомлялося, приймальні відділення в 11 лікарнях Донецької області відновлюються та модернізуються в межах програми «Велике будівництво». Роботи на восьми з них уже завершено.

«Велике будівництво» у 2021 році спрямоване на проєкти соціальної інфраструктури та на економічний розвиток регіонів. За словами міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, у цьому році в межах цієї програми в Україні буде завершено близько 300 об’єктів соціальної інфраструктури. Частка проєктів соціальної інфраструктури у «Великому будівництві-2021» сягатиме 70% від усіх об’єктів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-