Чернігівську обласну лікарню цьогоріч відремонтують на 107 мільйонів

Чернігівську обласну лікарню цьогоріч відремонтують на 107 мільйонів

Укрінформ
У поточному році в Чернігівській обласній лікарні реалізують три будівельних проєкти на загальну суму понад 100 млн грн. 

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив генеральний директор цього комунального закладу Андрій Жиденко.

"Вартість утеплення терапевтичного корпусу - 10,7 млн грн; реконструкції й капітального ремонту отоларингологічного відділення - 10,95 млн; повної реконструкції і капремонту п’ятиповерхового палатного корпусу, де в нас розташовані 4 відділення, - 85 млн грн. Думаю, що скоро фінансування розпочнеться, і в цьому році ми реалізуємо ці проєкти", - сказав керівник.

За словами Жиденка, всі ремонти передбачають термомодернізацію будівель із заміною вікон, а загалом - приведення їх відповідно до сучасних вимог.

Проєкти реалізовуватимуться за рахунок коштів ДФРР, субвенції на соціально-економічний розвиток, обласного бюджету, частково, можливо, власних надходжень.

Читайте також: За пів року планують завершити ремонт приймальних відділень у 210 лікарнях - Шмигаль

А зараз у медичному закладі, додав директор, на завершальній стадії впровадження двох минулорічних починань: створення ПЛР-лабораторії для діагностики COVID-19 та розширення чинної в обласній лікарні кисневої станції. Крім того, планується відкриття такої станції в Центрі для постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС та ветеранів. Обладнання для лабораторії та кисневих станцій уже закуплене.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-